Skål Bertil Vallien

165446

SKÅL, Bertil Vallien, Kosta, underfång i blått, med blästrad dekor av fåglar och figurer, signerad och numrerad, höjd 12,5 diameter 26 cm

Glas, Konstglas

Skål Bertil Vallien

Budhistorik (17 bud)
590840
1 800
590835
1 700
590828
1 600
590823
590827

Slutpris SEK:
1 800
184 EUR, 213 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.