Vas Bertil Vallien

165443

VAS, Bertil Vallien, Kosta, polykrom dekor av stavar mot röd fond, mynning och fot i frostat glas, signerad och numrerad, höjd 32 cm

Glas, Konstglas

Vas Bertil Vallien

Budhistorik (7 bud)
590511
650
589634
600
586957
550
589633
500
586957

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer