Vas Bertil Vallien

165443

VAS, Bertil Vallien, Kosta, polykrom dekor av stavar mot röd fond, mynning och fot i frostat glas, signerad och numrerad, höjd 32 cm

Glas, Konstglas

Vas Bertil Vallien

Budhistorik (7 bud)
590511
650
589634
600
586957
550
589633
500
586957

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.