Michel Delacroix litografi

165442

DELACROIX, Michel (1933): "Le défilé militaire", signerad Michel Delacroix, LIII/C, färglitografi, 47x56 cm

Fläck

Michel Delacroix litografi
Budhistorik (14 bud)
590425
1 900
589406
1 800
589406
1 700
590420
1 600
589406

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.