Michel Delacroix litografi

165442

DELACROIX, Michel (1933): "Le défilé militaire", signerad Michel Delacroix, LIII/C, färglitografi, 47x56 cm

Fläck

Michel Delacroix litografi
Budhistorik (14 bud)
590425
1 900
589406
1 800
589406
1 700
590420
1 600
589406

Slutpris SEK:
1 900
194 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer