Friedensreich Hundertwasser serigrafi

165438

HUNDERTWASSER, Friedensreich (1928-2000): "Hommage to Schröder-Sonnenstern, stämpelsignerad och numrerad 3482/4200, färgserigrafi med metallprägling, 96x68 cm

Budhistorik (11 bud)
590974
2 800
590384
1 900
590383
1 800
590382
1 700
590380
1 600

Slutpris SEK:
2 800
286 EUR, 332 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.