Friedensreich Hundertwasser serigrafi

165436

HUNDERTWASSER, Friedensreich (1928-2000): "Hommage to Schröder-Sonnenstern, stämpelsignerad och numrerad 3423/4200, färgserigrafi med metallprägling, 98x68 cm

Gulnader

Budhistorik (15 bud)
590970
590968
2 800
590917
2 600
590829
590376
1 800

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.