James Coignard brons

165433

COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2008): Utan titel, signerad och numrerad J. Coignard 4/8, Guyot Fondeur, brons, höjd med sockel 32 cm

Konst, Skulptur

James Coignard brons

Budhistorik (11 bud)
590308
7 000
589512
6 800
589512
6 000
589411
5 800
589411
5 600

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.