Oljemålning

165432

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Landskap med figurer, olja på duk, 43x35 cm

Skador, färgbortfall, krackeleringar, lagning

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (10 bud)
589859
1 300
590482
589859
590481
589859
600

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.