Oljemålning

165432

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Landskap med figurer, olja på duk, 43x35 cm

Skador, färgbortfall, krackeleringar, lagning

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (10 bud)
589859
1 300
590482
589859
590481
589859
600

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer