Arvid Andersson olja

165431

ANDERSSON Arvid (född 1934): Räv och andfågel, signerad Arvid Andersson, olja på duk, 60x72 cm

Konst, Måleri

Arvid Andersson olja

Budhistorik (31 bud)
590927
5 800
590919
5 600
590912
5 400
590903
5 200
590898
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.