Oljemålning

165428

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): "View from Lisbon Portugal", signerad och daterad Magalhaës -80, olja på duk, 95x170 cm

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (28 bud)
590051
7 600
590065
7 400
590051
7 200
590060
7 000
590051
6 800

Slutpris SEK:
7 600
776 EUR, 901 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer