Oljemålning

165428

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): "View from Lisbon Portugal", signerad och daterad Magalhaës -80, olja på duk, 95x170 cm

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (28 bud)
590051
7 600
590065
7 400
590051
7 200
590060
7 000
590051
6 800

Slutpris SEK:
7 600
733 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.