Ulf Greder färglitografier

165425

GREDER, Ulf (född 1949) (2): "Virgina Waters R. C." samt "The Phene Arms", signerade Ulf Greder, 73 resp 103/360, färglitografier, 50x60 cm vardera

En med fläckar

Ulf Greder färglitografier

Budhistorik (9 bud)
590043
700
590002
650
589983
600
588614
550
588103
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.