Oljemålning med stilleben

165422

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad och daterad 1909, Kramsfåglar, olja på duk, 41x38 cm

dukhål

Konst, Måleri

Oljemålning med stilleben

Budhistorik (15 bud)
591754
3 600
591369
3 400
591251
3 200
591251
590286
2 800

Slutpris SEK:
3 600
368 EUR, 427 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer