Oljemålning med stilleben

165422

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad och daterad 1909, Kramsfåglar, olja på duk, 41x38 cm

dukhål

Konst, Måleri

Oljemålning med stilleben

Budhistorik (15 bud)
591754
3 600
591369
3 400
591251
3 200
591251
590286
2 800

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.