Einar Jolin färglitografi

165421

JOLIN, Einar (1890-1976): Svanar i månsken, signerad Jolin, 138/360, färglitografi, bladstorlek 76x54 cm

Einar Jolin färglitografi

Budhistorik (7 bud)
590020
600
589431
550
585333
500
588222
450
585333

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.