Einar Jolin färglitografi

165419

JOLIN, Einar (1890-1976): Gripsholm, signerad Einar Jolin, 41/250, fäglitografi, 40x48 cm

Einar Jolin färglitografi

Budhistorik (21 bud)
590109
2 400
590025
589450
590024
589450
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.