Einar Jolin litografi

165415

JOLIN, Einar (1890-1976): Flamingoblomma, signerad Jolin, 138/360, fäglitografi, bladstorlek 76x54 cm

Gulnader

Einar Jolin litografi
Budhistorik (26 bud)
589957
2 600
589606
2 400
589955
2 400
589606
589954

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 308 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.