Roberto Matta färgetning

165414

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition, signerad, HC, färgetsning, 35x26 cm

Roberto Matta färgetning

Budhistorik (11 bud)
589307
1 700
590009
1 600
589307
589807
589307

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.