Roberto Matta färgetsning

165413

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition, signerad, HC, färgetsning, 35x26 cm

Roberto Matta färgetsning

Budhistorik (19 bud)
589310
590105
589310
1 800
589774
1 700
589310
1 600

Slutpris SEK:
225 EUR, 261 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.