Roberto Matta färgetsning

165411

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition, signerad, HC, färgetsning, 35x26 cm

Roberto Matta färgetsning

Budhistorik (12 bud)
590107
2 800
589311
2 600
590106
2 400
589311
590104

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.