Leonor Fini grafik

165410

FINI, Loenor (1908-1996): Figurstudier (4 st), signerade Leonor Fini, litografi och etsningar, bladstorlek 36x29-77x58 cm

Fläckar

Leonor Fini grafik

Budhistorik (3 bud)

585130
500
588056
450
585130

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.