Skulptur Vicke Lindstrand

165409

SKULPTUR, Vicke Lindstrand, Kosta 1960-70-tal, i form av isblock med isbjörn, signerad KOSTA V.LINDSTRAND/BS 90019, höjd 20, längd 28, på sockel, schatull medföljer

nagg

Glas, Konstglas

Skulptur Vicke Lindstrand

Budhistorik (33 bud)
589597
6 400
589995
6 200
589597
6 000
589728
5 800
589597
5 600

Slutpris SEK:
6 400
625 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.