Albert Contreras olja

165404

CONTRERAS, Albert (född 1933): No 106, signerad och daterad Contreras 68, olja på pannå, diameter 45 cm.

skrapmärken

Konst, Måleri

Albert Contreras olja

Budhistorik (19 bud)
589845
589980
589845
1 900
589979
1 800
589845
1 700

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.