Albert Contreras olja

165404

CONTRERAS, Albert (född 1933): No 106, signerad och daterad Contreras 68, olja på pannå, diameter 45 cm.

skrapmärken

Konst, Måleri

Albert Contreras olja

Budhistorik (19 bud)
589845
589980
589845
1 900
589979
1 800
589845
1 700

Slutpris SEK:
204 EUR, 237 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer