Peter Dahl färglitografi

165402

DAHL, Peter (född 1934): Figurkomposition, signerad och numrerad Peter Dahl 180/250, färglitografi, 86x58 cm

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (3 bud)

589655
950
589653
750
587240
550

Slutpris SEK:
950
97 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.