Joh Ivar Berg oljemålning

165401

BERG, John Ivar (1916-2003): Strandbild, Holm Hällar Gotland, monogramsignerad JIB, olja på duk, 58x72 cm

Konst, Måleri

Joh Ivar Berg oljemålning

Budhistorik (9 bud)
590438
850
588902
590434
588902
750
590433
700

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.