John Ivar Berg oljemålning

165400

BERG, John Ivar (1916-2003): "Älghornsbräken från botaniska trädgården Madeira", monogramsignerad JIB, olja på duk, 60x44 cm

Konst, Måleri

John Ivar Berg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

590397
590394
589871

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.