John Ivar Berg oljemålning

165399

BERG, John Ivar (1916-2003): "Utanför ateljefönstret", monogramsignerad JIB samt signerad a tergo John Ivar Berg, olja på duk, 67x55 cm

Konst, Måleri

John Ivar Berg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
589933
600
588827
550
589932
500
588827
450
589931

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.