Ernst Billgren färglitografi

165398

BILLGREN, Ernst (född 1957): Komposition med räv och fågel, signerad och numrerad Ernst Billgren 132/275, färglitografi, 28x34 cm

Ernst Billgren färglitografi
Budhistorik (26 bud)
589806
4 400
589808
4 400
589806
4 200
589754
589584
3 800

Slutpris SEK:
4 400
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer