Ernst Billgren färglitografi

165398

BILLGREN, Ernst (född 1957): Komposition med räv och fågel, signerad och numrerad Ernst Billgren 132/275, färglitografi, 28x34 cm

Ernst Billgren färglitografi
Budhistorik (26 bud)
589806
4 400
589808
4 400
589806
4 200
589754
589584
3 800

Slutpris SEK:
4 400
449 EUR, 521 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.