Henri Breard oljemålning

165397

BRÉARD Henri-Georges(1873-?):" Apres l`audience", signerad, olja på duk, 53x42 cm

Konst, Måleri

Henri Breard oljemålning

Budhistorik (10 bud)
590123
4 200
590122
590120
3 800
590119
3 600
590117
3 400

Slutpris SEK:
4 200
429 EUR, 498 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.