Nils Gunnar Stenqvist oljemålning

165395

STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): "Djurspår", monogramsignerad NGS samt signerad och daterad a tergo Nils G. Stenqvist, olja på duk, 46x55 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (20 bud)
589999
2 400
587893
589918
587893
589915
1 900

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer