Nils Gunnar Stenqvist oljemålning

165395

STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): "Djurspår", monogramsignerad NGS samt signerad och daterad a tergo Nils G. Stenqvist, olja på duk, 46x55 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (20 bud)
589999
2 400
587893
589918
587893
589915
1 900

Slutpris SEK:
2 400
245 EUR, 284 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.