Nils Gunnar Stenqvist oljemålning

165394

STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): "Sommarhetta", monogramsignerad NGS samt signerad a tergo Nils G. Stenqvist, olja på duk, 46x65 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (8 bud)
589444
1 600
589448
589444
1 400
589441
1 300
589441
850

Slutpris SEK:
1 600
163 EUR, 190 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.