Ottavio Missoni textil

165392

MISSONI, Ottavio (Italien född 1921): Komposition, textil på plexiglas, signerad och daterad Missoni 83, numrerad 24/25, 73x73 cm

Konst, Måleri

Ottavio Missoni textil

Budhistorik (4 bud)

592043
1 700
589660
585711
585260

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.