Nils Gunnar Stenqvist oljemålning

165391

STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): "Växtfossil", monogramsignerad NGS samt signerad och daterad a tergo Nils G. Stenqvist, olja på duk, 47x55 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
589440
550
589245
500
589245
450
589047
587535

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.