Nils Gunnar Stenqvist oljemålning

165389

STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): Komposition, signerad a tergo Nils G Stenqvist, olja på duk, 100x100 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (20 bud)
591028
591027
590654
1 900
591026
1 900
590654
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.