Oljemålning oidentifierad konstnär

165386

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Mansporträtt, 1900-tal, olja på duk, uppklistrad på pannå, 39x29 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (13 bud)
591659
1 300
591649
591590
591646
591590
950

Slutpris SEK:
1 300
133 EUR, 154 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer