Oljemålning oidentifierad konstnär

165386

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Mansporträtt, 1900-tal, olja på duk, uppklistrad på pannå, 39x29 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (13 bud)
591659
1 300
591649
591590
591646
591590
950

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.