Uno Vallman oljemålning

165383

VALLMAN, Uno (1913-2004): "Tuppen", signerad Uno Vallman, olja på duk, 44x36 cm

Konst, Måleri

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (19 bud)
589970
589969
3 800
588182
3 600
589968
3 600
588182
3 400

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.