David Engström oljemålning

165382

ENGSTRÖM David(1933-2004):"Hon med den röda fågeln", signerad, olja på pannå, 31x34 cm

Konst, Måleri

David Engström oljemålning

Budhistorik (14 bud)
588580
900
589922
850
588580
585277
750
588578
750

Slutpris SEK:
900
92 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.