David Engström oljemålning

165380

ENGSTRÖM David(1933-2004):"Den lysande fågeln", signerad och daterad 1972, olja på duk, 40,5x40 cm

Konst, Måleri

David Engström oljemålning

Budhistorik (20 bud)
589981
1 600
589403
589403
1 300
589159
589401

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.