David Engström oljemålning

165379

ENGSTRÖM David(1933-2004):"Slaget vid Poltava", signerad och daterad 1970, olja på duk, 24,5x29 cm

Konst, Måleri

David Engström oljemålning

Budhistorik (14 bud)
588591
589389
588591
589388
950
588591
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.