David Engström olja

165378

ENGSTRÖM David (1933-2004): Figurkomposition, signerad och daterad David Engström Tällberg 1969, olja på duk, 55x65 cm

Konst, Måleri

David Engström olja

Budhistorik (16 bud)
589752
2 600
589941
2 400
589752
589939
589752
1 300

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.