David Engström oljemålningar

165377

ENGSTRÖM David(1933-2004): 2 st, "Van Googh äter", "Lapaloma" signerade, olja på pannå, 27x18 resp 20,5x24 cm

Konst, Måleri

David Engström oljemålningar

Budhistorik (23 bud)
589844
3 600
589839
3 400
589834
3 200
589835
3 200
589834

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.