David Engström oljemålning

165376

ENGSTRÖM David(1933-2004):"Minnenas afton", signerad, olja på duk, 40x40 cm

Konst, Måleri

David Engström oljemålning

Budhistorik (20 bud)
589926
1 600
589452
589393
1 400
588582
1 300
589392

Slutpris SEK:
1 600
163 EUR, 190 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.