David Engström oljemålning

165375

ENGSTRÖM David (1933-2004): "Hennes spegel - Lycka till min älskade - älskade tavla", signerad och daterad David Engström 1972, olja på pannå, 47x30 cm

ENGS

Konst, Måleri

David Engström oljemålning

Budhistorik (26 bud)
589892
2 600
589875
2 400
589785
589148
588753
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.