David Engström oljemålning

165375

ENGSTRÖM David (1933-2004): "Hennes spegel - Lycka till min älskade - älskade tavla", signerad och daterad David Engström 1972, olja på pannå, 47x30 cm

ENGS

Konst, Måleri

David Engström oljemålning

Budhistorik (26 bud)
589892
2 600
589875
2 400
589785
589148
588753
1 900

Slutpris SEK:
2 600
265 EUR, 308 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer