Karsten Keiseraas oljemålning

165374

KEISERAAS, Karsten (1912-): "Min dotter", osignerad, olja på pannå, 70x51 cm, signerad a tergo på ramen

Konst, Måleri

Karsten Keiseraas oljemålning

Budhistorik (3 bud)

588346
585272
750
585272

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.