Reinhold Ljunggren färglitografi

165371

LJUNGGREN, Reinhold (född 1920):"Trosaån", signerad R. Ljunggren provtryck, färglitografi, 35X47

pappersskada

Budhistorik (5 bud)
589945
500
589734
450
589706
587159
585226

Slutpris SEK:
500
47 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.