Dörröverstycken orientaliska

165331

DÖRRÖVERSTYCKEN, 1 par, 1800-tal, skuret trä, höjd 114x51 cm

skador

Orientaliskt, Konsthantverk, Diverse

Dörröverstycken orientaliska

Budhistorik (10 bud)
589812
1 800
589764
1 700
589811
1 700
589764
1 600
589755

Slutpris SEK:
1 800
170 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.