Dörröverstycken orientaliska

165331

DÖRRÖVERSTYCKEN, 1 par, 1800-tal, skuret trä, höjd 114x51 cm

skador

Orientaliskt, Konsthantverk, Diverse

Dörröverstycken orientaliska

Budhistorik (10 bud)
589812
1 800
589764
1 700
589811
1 700
589764
1 600
589755

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer