Kombinationsvapen

165312

HIRSCHFÄNGARE med monterad flintlåspistol, klinga med förgylld och graverad dekor, parerplåt med jaktscen, kavelplattor av polerad sten, balja i fiskskinn med 2 graverad beslag, längd 77 cm

Kompletterad, smärre skador

Vapen/Medaljer

Kombinationsvapen

Budhistorik (49 bud)
604717
52 000
604725
50 000
604717
48 000
604722
46 000
604717
44 000

Slutpris SEK:
52 000
4 898 EUR, 5 886 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.