Nisse Zetterberg oljemålning

165290

ZETTERBERG, Nisse (1910-1986): "Korg och vitlök", ristad signatur, daterad 1955, olja på pannå, 45x53 cm

Konst, Måleri

Nisse Zetterberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
592744
1 700
592680
592006
591818
600
591375
500

Slutpris SEK:
1 700
155 EUR, 179 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.