Reinhold Ljunggren litografi

165271

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Vinterkväll Västra Långgatan", signerad R. Ljunggren PT, färglitografi, 34,5x48 cm

Reinhold Ljunggren litografi

Budhistorik (17 bud)
606840
3 200
606774
606774
606620
606645

Slutpris SEK:
3 200
301 EUR, 362 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.