Carl Brandt oljemålning

165255

BRANDT, Carl (1852-1930): Älgpar, signerad och daterad C Brandt
1908, olja på duk, 127x178 cm

Konst, Måleri

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (8 bud)
587128
3 200
587119
587118
550
586469
500
586468
450

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.