Carl Brandt oljemålning

165254

BRANDT, Carl (1852-1930): Motiv från Norrland, signerad och daterad C Brandt, olja på duk, 127x178 cm

Konst, Måleri

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (22 bud)
590265
7 000
590130
6 800
589457
6 600
590129
6 400
589457
6 200

Slutpris SEK:
7 000
659 EUR, 792 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.