Carl Brandt oljemålning

165253

BRANDT, Carl (1852-1930): Skogsbacke, signerad och daterad C Brandt 1908, olja på duk, 78x48 cm

Konst, Måleri

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (14 bud)
589801
589398
1 400
589398
589800
589398

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.