Leo Holmgren skulptur

165234

HOLMGREN Leo (1904-1990): Kvinnlig akt,
signerad och daterad Leo Holmgren 1930, terrakotta, höjd 47,5 cm.

Konst, Skulptur

Leo Holmgren skulptur

Budhistorik (10 bud)
589781
3 200
589783
3 200
589781
589782
2 800
589781
2 600

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.