Leo Holmgren skulptur

165234

HOLMGREN Leo (1904-1990): Kvinnlig akt,
signerad och daterad Leo Holmgren 1930, terrakotta, höjd 47,5 cm.

Konst, Skulptur

Leo Holmgren skulptur

Budhistorik (10 bud)
589781
3 200
589783
3 200
589781
589782
2 800
589781
2 600

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer